سینا زاهدی

در این بخش به معرفی برخی از نمونه کارهای طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن دیجیتال مارکتینگ آنکدرز میپردازیم.

معرفی برخی از خدمات دیجیتال مارکتینگ آنکدرز:

خدمات طراحی سایت :

بازار اینترنتی یکی از پر رونق ترین بازارهای حال جهان است. امروزه هر کسب و کاری حتی سنتی ترین کسب و کارهای ممکن به طریقی به بستر اینترنت وارد شده اند.

ساخت وب سایت حرفه ای اولین گام در ورود به این بستر پر رونق است. وب سایت شما نماینده‌ی ۲۴ ساعته‌ی کسب و کار شماست.

بنابراین طراحی وب سایت حرفه ای اهمیت بسیار زیادی دارد.

طراحان استاد وب با داشتن سالها تجربه می دانند، هر کسب و کاری مخاطبان خاص خود را دارد و بر اساس نیاز سنجی مخاطبان باید اقدام به طراحی سایت شود. 

سئو و بهینه سازی وبسایت:

بهینه سایت موجب پیشرفت جایگاه شما در موتور های جست و جو می شود و باعث میشود تا میزان بازدید و ورودی وبسایت شما افزایش می یابد.

زمانی که شما با نام کسب و کارتتان در رتبه اول گوگل باشید مشتریان و یا اصطلاحا بازار هدف شما در سریع ترین زمان و به عنوان اولین نفر شما را پیدا کرده و در صورت مناسب بودن محصولات یا خدمات شما، اقدام به ارتباط گیری می کنند.

خدمات طراحی اپلیکیشن :

اگر صاحب کسب و کاری هستید یا قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید و می خواهید فروش خدمات و محصولات خود را افزایش دهید باید به فکر طراحی اپلیکیشن باشید.

چرا که اپلیکیشن فرآیند خرید و ارتباط با مشتری را آسان تر می کند. اپلیکیشن به شما کمک می کند مزیت های رقابتی خود را افزایش دهید و از رقبای خود متمایز شوید. فروش خود را 24 ساعته کنید و هزینه های تبلیغاتی خود را کاهش دهید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.